Co zakupić na roczek

w czasie gdy nasza pociecha kończy pierwszy rok życia nadarza się okazja do celebracji. Większość krewnych główkuje wtedy co niemowlakowi kupić. Jest kilka zasadniczych rodzajów upominków, które są zazwyczaj kupowane przez bliskich przy okazji takiej uroczystości. Poniżej zostało to skatalogowane.

1)Dywaniki dydaktyczne

Jest to zdobywający ostatnio dużą popularność pomysł na prezent dla małego dziecka. Zwykle jest to  pewnego rodzaju zamknięta mata, w której znajdują się różnego rodzaju zabawki, mające aktywnie wpływać na prawidłowy rozwój psychofizyczny pociechy. Koszt takiego upominku mieści się w granicach od 100 do nawet 1000 zł w zależności odproducenta, materiału i wielkości

2)Grawerowane figurki

Drugą gromadą częstych darów są grawerowane figurki z indywidualnym przesłaniem na daną okazję. Producenci oferują najrozmaitsze kształty i rozmiary takich figurek. Nieraz są to jednocześnie przedmioty mogące spełniać poszczególne role jak na przykład skrzynka na skarby czy skarbonka. Dla dysponujących większym budżetem dedykowane są metali szlachetnych, dla mniej zamożnych jedynie pokrywane ich warstwą. Koszta są zróżnicowane i zwykleustalane indywidualnie.

3) Wyroby własnoręczne

 Własnoręcznie wytworzone upominki pokazują jak trzeba było się napracować aby je stworzyć. Pomimo tego, że ich czas już mija to jednak ciągle są obecne na imprezach z okazji urodzin. Są to rożnego rodzaju elementy garderoby ze specjalnie wyszytym wzorem, efektownie zdobione pojemniki na ważne rzeczy, czy ręcznie strugane posążki z drewna lub kamienne figurki. Nie generuje kosztów a pokazuje jak wielkie znaczenie ma dla dającej je osoby.

4)Koperta

Następną i ostatnią z najczęściej dawanych grup prezentów są po prostu pieniądze wręczane rodzicom. Zazwyczaj pakujemy je w kopertę, i dajemy mamie i taciemożliwość wydania ich na dziecko. Przecież to oni widzą najlepiej czego akurat teraz potrzebuje…

Zakup dobrego upominku nieraz przyprawia nas o ból głowy, jednak mając te kilka podpowiedzi może być nam łatwiej podjąć decyzję.